Fiyavil – Kaliteli Blog

Facebook Hesabını Silme

Facebook Hesabını Silme

Facebook Hesabını Tamamen Silme Nasıl Yapılır?

Günümüzde Facebook, en sık kullanılan sosyal medya araçlarından biridir. Facebook, sayesinde artık insanlar senelerce görmedikleri birçok akrabasını ve dostunu bulup hasret giderir hale geldi. Facebook, ile kendi duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilir, ruh haliniziyansıtan müziklerinizi yayınlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok insanda aynı anda görüntülü sohbette yapabilmek mümkündür. Milyonlarca Facebook kullanıcısı ister bilgisayar üzerinden, isterse mobil bağlantılardan bu sosyal medyayı takip eder duruma geldi. Artık ev ve iş yerlerinden Facebook adeta kaçınılmaz bir meşgale oldu. Bu yüzden hayatı olumlu ve olumsuz olarak etkilemektedir.

Bazı kullanıcılar neredeyse tüm gününü Facebookta geçirir durumdadır. Bu kısır döngü bir müddet sonra sıkıcı hale gelerek insanları bıkkınlığa sürüklemektedir. Bu bıkkınlık esnasında insanlar facebook hesabısilme düşüncesine girerler. Facebook Hesabı silme, sanıldığı kadar zor değildir. Facebook Hesabını Tamamen Silme, işlemi için öncelikle kullandığınız Facebook uygulamalarını silin. Daha sonra Facebooktan “Hesabımı sil” butonunu tıklayın. Burada şifrenizi ve size verilen güvenlik kodunu dikkatlice girin. Böylece Facebook hesabınız silinmek üzere talimatı vermiş olursunuz.

 Facebook Hesabını Tamamen Silmek İçin Linki Tıklayın!

Ancak bu işlemlerin tamamen kalıcı olabilmesi için hesabınızda 2 hafta aralıksız olarak giriş yapmamanız gerekmektedir. Bu 2 haftalık süreçte Facebook’u herhangi bir nedenden dolayı aktif konuma getirirseniz hesabınız ne yazık ki silinmeyecektir. Facebook’ta hesap silmek isteyen kişiler bu işlemleri yaparken dikkatle karar vermelidir. Aksi takdirde yapılan işlemin dönüşü olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ